Ana sayfa

Guangzhou Nuojo Beauty Equipment Co., Ltd

Şirket profili
Guangzhou NuoJo Güzellik Ekipmanları Ltd 2005 yılında, profesyonel güzellik makyaj ürünleri tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Kalıcı makyaj makinesi, dövme pigmenti, microblading, dövme aksesuarları vb. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünyadaki çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni topluyor.

Şu anda şirket bağımsız olarak kalıcı makyaj konusunda uzmanlaşmış "FAMISOO" markalarını geliştirmiştir. Sektörün bilgili teknik ve müşteri hizmetleri ekibi tarafından desteklenen FAMISOO, Çin pazarında büyük üne sahip ve ülke genelinde şubeleri var. Sizi içtenlikle uluslararası temsilcimiz veya distribütörümüz olarak kullanıyoruz.

Dövme ve kalıcı makyaj sektöründe lider OEM ve ODM hizmetleri sağlayıcısı olarak, Çin'de 300'den fazla marka için hizmet verdik. Yıllar geçtikçe, küresel pazarda hızla büyüyoruz; Farklı firmalardan 30'un üzerinde marka kalıcı makyaj ürünlerini fabrikamızda işledi.

Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir sipariş görüşmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Dünyadaki tüm müşterilerle başarılı iş ilişkileri kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Mayıs 2005’te Guangzhou Nuojo şirketi kuruldu ve parlıyor. OEM / ODM servisine odaklanın.

Aralık 2015'te, yerel pazar için "Famisoo" markası kuruldu. Çin'de bir üst düzey kalıcı makyaj profesyonel markası

Mart 2016'da Famisoo markalı ürünler küresel pazarda satılmaya başladı. Hongkong, Taiwang, Japonya, Kore, Almanya, Türkiye, Brezilya, Rusya, Thiland ve Singapur vb.

Haziran 2016'da, rezervasyon sistemi, acentamızın hızlı bir şekilde sipariş vermesine yardımcı olmak için bu PYB endüstrisinde öncüdür.

Temmuz 2016'da Brizil'den Super model Barara, Famisoo marka sözcüsü oldu.

Eylül 2016'da, güzellik fuarına ilk kez katılıyor ve birçok tüketici tarafından yoğun ilgi görüyor.

Ocak 2017'de, Famisoo ticari eğitimi Acadamy kuruldu!

Şubat 2017'de, PYB'de düzenlenen bir dizi eğitim kursu, birçok öğrenciye ve ustaya en profesyonel bilim ve en son teknolojiyi sağlar.

2017 yılının Nisan ayında, şirket vedio ekibine çok büyük yatırımlar yaptı.

Mart 2018'de Asya Güzellik Beceri yarışmasının eş organizatörü olarak Famisoo ile başarılı olun!

Mart 2018’de, Malezya’daki Güzellik Fuarı’na katılıyoruz.

Mayıs 2018’de, Dubai’nin fuarında doğusundaki Beauty World Midde'deyiz.

Devam edecek!

Guangzhou Nuojo Beauty Equipment Co., Ltd Guangzhou Nuojo Beauty Equipment Co., Ltd Guangzhou Nuojo Beauty Equipment Co., Ltd Guangzhou Nuojo Beauty Equipment Co., Ltd Guangzhou Nuojo Beauty Equipment Co., Ltd Guangzhou Nuojo Beauty Equipment Co., Ltd Guangzhou Nuojo Beauty Equipment Co., Ltd Guangzhou Nuojo Beauty Equipment Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : FAMISOO, SEZON DER, YIJO PRO

No. Çalışanları : 80~100

Yıllık satış : 8,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Kalıcı Makyaj Makinesi satış için iyi kalite Kalıcı Makyaj Makinesi satış için iyi kalite Kalıcı Makyaj Makinesi satış için iyi kalite Kalıcı Makyaj Makinesi satış için